Вітання з Днем Святої Трійці!

Дата: 10.06.2022 13:29

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас та Ваші родини із благословенним святом - Днем Святої Трійці!

Це свято нових надій і нових духовних сил. Бо саме цього дня Святий дух зійшов на апостолів Христа, вселивши їм ще більшу віру в свою справу і в майбутнє людства.

Нехай Дух Святий надихає усіх нас на добрі справи для добра наших родин, громади та усієї України.

Бажаю, щоб для кожного з нас щодня знаходилися сили для добрих справ, щоб на життєвому шляху завжди горіло зелене світло до успіху, процвітання і здійснення бажань!

Здоров’я усім нам, злагоди, Божої ласки, а нашій державі Україні - миру і розквіту!

Зі святом!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ