Привітання з Днем дільничного інспектора поліції

Дата: 17.06.2022 11:44

18 червня День дільничного інспектора поліції

Шановні працівники служби дільничних інспекторів поліції!

Щиро вітаємо вас із Днем дільничного інспектора поліції України!

Професія дільничного вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дуже різноманітні. До них належать захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами.

За родом своєї діяльності ви знаходитесь найближче до людей та добре володієте важливою інформацією про особливості довіреної вам дільниці. Саме від вашої професійності в роботі залежить щоденний спокій та впевненість жителів нашої громади в захисті прав та законних інтересів від протиправних посягань.

У день професійного свята бажаю вам завжди зберігати стійкість духу, міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту, успіхів у службі та мирного неба над головою.

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ