Привітання з Днем медичного працівника

Дата: 17.06.2022 11:46

Шановні медичні працівники Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

В умовах жорстокого сьогодення війни ви на фронті і в тилу мужньо рятуєте людські життя, часто ціною свого життя і здоров’я. Проявляєте витримку, розуміння, мудрість, високий професіоналізм, жертовність та відданість своїй професії.

Щиро вдячний за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, ветеранам медичної справи, всім, хто працює в наших лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах, аптеках - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян.

Бажаю усім медичним працівникам міцного здоров'я, завзяття, витримки, наснаги на добрі справи, гарного настрою та мирного неба!

Зі святом!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ