Орієнтовний порядок денний засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку на 22 червня

Дата: 20.06.2022 09:33

22.06.2022р.                                                                                            10.00 год.

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на 2023 рік.

2. Про встановлення  ставок єдиного податку на території Любашівської селищної

територіальної громади на 2023 рік.

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2023 рік.

4. Про встановлення транспортного податку  на території Любашівської  селищної територіальної  громади на 2023 рік.

5. Про встановлення ставок орендної  плати  на 2023 рік  за землі комунальної власності.

6. Про встановлення  розміру частки  прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2023 рік.

7. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  селищної територіальної громади на 2023 рік.

8. Про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради від 16.11.2021року № 3643 «Про бюджет Любашівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Доповідач: Вітвіцька Олена Леонідівна -  начальник  фінансового  управління  селищної ради.

9. Про затвердження Програми соціально- економічного та культурного розвитку Любашівської  селищної територіальної громади на 2022-2023 роки.

Доповідач: Яковенко Олена Володимирівна - начальник відділу перспективного  розвитку   і  сільського  господарства селищної ради.

10. Про внесення змін до рішення Любашівської селищної ради від 11 лютого 2022 року № 4347 «Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Любашівський центр первинної медико-санітарної допомоги Любашівської селищної ради»  на 2022 - 2023 роки».

Доповідач: Ратушняк Григорій Павлович - головний лікар  комунального некомерційного підприємства «Любашівський центр первинної  медико-санітарної допомоги  Любашівської селищної ради».

11. Про внесення змін до рішення Любашівської селищної ради від 21 січня 2021 року № 131 «Про затверження Програми «Доступна медицина» Любашівської селищної ради»  на 2021 - 2023 роки».

Доповідач: Фомін Дмитро Анатолійович – генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Любашівської селищної ради.

12. Про внесення змін до рішення Любашівської селищної ради від 21.01.2021 року №166 «Про затвердження Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків на території Любашівської територіальної громади на 2021-2022 роки».

13. Про утворення місцевої пожежної охорони Любашівської селищної ради Подільського району Одеської області.

Доповідач:  Алексєєнко Сергій Анатолійович –  головний спеціаліст з питань цивільного захисту,  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної  роботи відділу правового забезпечення, зв’язків з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи селищної ради.

Т.в.о начальника відділу загальної та

організаційної роботи селищної ради                                                       Любов МАРЧУК