Вітання голови Подільської РВА М.Лазаренка з Днем державної служби України

Дата: 23.06.2022 09:51

Шановні колеги, державні службовці Подільщини!
Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем державної служби України!

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функції держави є вкрай відповідальна справа. Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, особливо зараз, під час воєнного стану. Від ефективної роботи держслужбовців, досвіду, а також фахових та особистісних якостей багато в чому залежить наша Перемога, успіх реалізації державних проєктів та програм, вирішення важливих соціально-економічних завдань.

В цей день хочеться побажати, насамперед, міцного здоров’я, успіхів і оптимізму у вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов’язку на благо України та її народу.
Мирного неба, сімейної злагоди, наснаги, і, найголовніше, віри у нашу Перемогу!

СЛАВА УКРАЇНІ !

З повагою та найкращими побажаннями

начальник Подільської районної військової адміністрації

МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО