Співчуття Любашівському селищному голові Геннадію Павлову та його родині з приводу тяжкої та передчасної втрати

Дата: 24.06.2022 15:02

Колектив Любашівської селищної ради, виконавчий комітет, депутати та старости селищної ради висловлюють щирі співчуття Любашівському селищному голові Геннадію Павлову та його родині з приводу тяжкої та передчасної втрати - смерті сина Олександра Геннадійовича Павлова.

Від фатальної дорожньо-транспортної аварії від отриманих смертельних травм раптово згасла свічка життя Вашої кровинки. Відійшов у вічність рідний син, вірний друг, відповідальний колега, залишивши у душах близьких непоправний біль втрати.

Працював рятувальником у Подільському районному управлінні Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, рятував інших, проте сам не вберігся. В липні Олександру мало виповнитись лише 23 роки, не встиг створити родину, народити дітей, втілити мрії.

Співчуваємо, сумуємо, підтримуємо в години скорботи.

Нехай Господь підтримає Вас та дасть твердості духу пережити  гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.

Вічна і світла пам'ять Олександру.

Нехай душа спочилого віднайде вічний та блаженний спокій у Царстві Небесному.