Церемонія прощання з Героєм ОЛЕКСАНДРОМ МАКСИМІШИНОМ

Дата: 29.06.2022 16:51

Відомий в Україні спортивний лікар ОЛЕКСАНДР МАКСИМІШИН, якого в українському регбі знають завдяки його багаторічній роботі з національною збірною, 24 червня 2022 року загинув під Харковом.
Він мужньо боронив нашу країну від рашистських окупантів, рятуючи життя побратимів, але своє врятувати не зміг.
Церемонія прощання з Героєм відбулася 29.06.2022 року на центральній площі міста Подільськ. Підтримати родину і провести в останній шлях загиблого прийшли - начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО зі своїм колективом, співробітники Подільської міської ради, представники установ і організацій, медичні працівники, громадські активісти, військові, молодь.
Життя Олександра обірвалось в самому розквіті… Ми всі мусимо бути сильними, щоб відплатити за кожного українця і повернути загарбані ворогом території.
Вічна пам’ять Олександру та всім, хто поклав життя за Україну!
Щирі співчуття родині і близьким загиблого. Ми поділяємо ваше величезне горе!