НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА МАКСИМ МАРЧЕНКО ВИСЛОВЛЮЄ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ І БЛИЗЬКИМ ЗАГИБЛИХ В НАСЛІДОК РАКЕТНИХ УДАРІВ ПО ОДЕЩИНІ

Дата: 01.07.2022 11:06

«Усіх нас сьогодні вночі сколихнула подія небачених масштабів – по одному з населених пунктів Білгород-Дністровського району Одеської області ворогом завдано ракетних ударів. Жахлива трагедія забрала життя наших мирних громадян - Одеська область втратила своїх синів та дочок, які загинули від ворожих ударів російських окупантів. Це - справжній терористичний акт! Схиляюсь перед матерям і батькам, які втратили своїх дітей. Висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблих. У цей скорботний час Одещина, як і вся Україна, сумує разом з вами. Ми поділяємо Ваше горе та біль» – сказав Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.