Привітання з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 08:03

Шановні працівники органів внутрішніх справ!

Вітаю вас з професійним святом - Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали своє життя з дуже відповідальною, ризикованою, важливою і важкою справою - забезпечувати охорону прав і свобод людини, протидіяти злочинності, підтримувати публічну безпеку і порядок, а також надавати допомогу тому, хто її потребує.

Дякую вам за вашу відданість, героїзм та сумлінне виконання службових обов’язків. Ваша робота - це неоціненний внесок у справу забезпечення охорони прав та свобод кожної людини, особливо в умовах дії воєнного стану. Завдяки нашим спільним зусиллям ми наближаємо нашу країну до неминучої перемоги

Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, працівники Любашівського відділення Національної поліції продовжать з честю виконувати поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашій громаді.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ