Привітали податківців з професійним святом

Дата: 05.07.2022 13:08

З нагоди професійного свята - Дня податківця України Любашівський селищний голова Геннадій Павлов привітав податківців, подякував за плідну співпрацю, високий професіоналізм та відданість роботі.

Геннадій Анатолійович подякував усім податківцям за відповідальне виконання своїх службових обов’язків. Поповнюючи державний та місцеві бюджети, податківці забезпечують фінансову стабільність та економічний розвиток нашої громади та держави в цілому, цим самим працюючи на захист незалежності рідної України та наближення нашої Перемоги.

Кращих працівників податкової служби нагородили Подяками Любашівської селищної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної податкової політики та з нагоди професійного свята. Податківцям побажали мирного неба, добробуту, злагоди та натхнення у роботі.