Привітали поліцейських з професійним святом

Дата: 05.07.2022 13:23

Сьогодні, з нагоди Дня Національної поліції України секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк та начальник відділу поліції №1  Подільського РУП ГУНП в Одеській області Сергій Гавура привітали особовий склад відділу поліції з професійним святом та вручили Відзнаку та Подяки Любашівської селищної ради, Подяки начальника відділу поліції №1  Подільського РУП ГУНП в Одеській області за  сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків, охорону прав та свобод громадян, протидію злочинності, підтримання безпеки та порядку, та з нагоди професійного свята Дня Національної поліції.

Дякуємо за вашу самовіддану працю! Нехай вона знаходить щиру вдячність, довіру і повагу в людей!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису