Майже тисяча дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

Дата: 12.07.2022 11:13

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 348 дітей загинуло та понад 650 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 348, Харківській - 190, Київській - 116, Чернігівській - 68, Луганській - 61, Миколаївській - 53, Херсонській - 52, Запорізькій - 31.

11 липня внаслідок масованих обстрілів окупантами цивільної інфраструктури м. Харків загинув 17-річний юнак, отримали поранення різного ступеня тяжкості двоє хлопчиків 4 та 16 років.

Через бомбардування та обстріли збройними силами рф пошкоджено 2121 заклад освіти. З них 216 зруйновано повністю.