Навчання для працівників селищної ради з надання першої до медичної та медичної допомоги

Дата: 19.07.2022 14:21

Ось уже чотири місяці наша країна перебуває у стані війни з російським агресором. Постійно звучать сирени повітряної тривоги. Усі без винятку міста та села залишаються вразливими для ракетних атак російських окупантів. У воєнний час необхідно, як ніколи, бути готовим не лише ховатися в укриття, а й необхідно володіти базовими навичками надання першої допомоги постраждалим задля порятунку їх життів з обов’язковим дотриманням правил власної безпеки

Саме тому, за ініціативи відділу охорони здоров’я Любашівської селищної ради, 19 липня 2022 р. на базі комунального некомерційного підприємства "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної було організоване і проведено навчання для працівників селищної ради з надання першої до медичної та медичної допомоги - це навчання першої допомоги постраждалій людині ще до того, як прибула швидка допомога. Ці навички стануть у нагоді, якщо людина поранена осколками від ракет, потрапила в ДТП, отруїлася чадним газом чи невідомою речовиною, втратила свідомість, втопилась, поранилась, має травми голови та хребта тощо.

Сьогодні, цікаво та наживо ділився навичками невідкладної медичної допомоги Генеральний директор КНП "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради Дмитро Фомін, хірург та лікар, який має досвід у галузі травматичної воєнної хірургії, постійно набуває міжнародний досвід збагачуючи свої професійні навички, навчає лікарів-інтернів та створює лікарню майбутнього в Любашівській громаді. Також ділилися своїм практичним досвідом з надання невідкладної медичної допомоги у різних випадках лікарі Анжела Бровченко, Василь Маслов та інші медичні працівники.

Всі учасники навчань відмітили актуальність та своєчасність заходу, адже уміння надати першу медичну допомогу важливе не лише в умовах військової загрози, а й у повсякденному житті. Це є тим вагомим фактором, який значно покращує шанси на виживання та відновлення функцій у травмованої людини.

Навчаємось та разом крокуємо до Перемоги!