Встановлено особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів

Дата: 25.07.2022 10:18

Шановні громадяни!

Відповідно до розпорядження  Подільської районної військової адміністрації встановлено особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану.

Тобто ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ПЕРЕБУВАННЯ, ПЕРЕСУВАННЯ, ВХІД/ ВИХІД громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, затоках, у внутрішніх морських водах в межах пляжних зон та на територіях пляжних зон, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області.

Власникам та користувачам приміщень, земельних ділянок, розташованих у межах територій, визначених розпорядженням, доручено забезпечити:

•  дотримання заборон щодо перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів;
  • організацію господарської діяльності, з урахування вимог заборон;
  • негайне повідомлення органів ДСНС України та/або Національної поліції у разі виявлення підозрілих предметів (мін, снарядів, інших засобів вогневого ураження).