04 серпня 2022 року начальником Подільської районної військової адміністрації Михайлом Лазаренко було організовано роботу гуманітарного штабу при Подільській РВА щодо видачі гуманітарної допомоги.

Дата: 05.08.2022 10:57

Вже вкотре гуманітарний вантаж надійшов до Подільщини завдяки підтримці з боку начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка від координаційного гуманітарного штабу при Одеській ОВА.

Продовольчі набори (сухпай) World Food Programme були пропорційно розподілені в залежності від кількості внутрішньо переміщених осіб та передані представникам десяті органів місцевого самоврядування Подільського району.

В подальшому, допомога буде розподілена громадянам безпосередньо керівництвом територіальних громад.

Начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО, керівництво громад та мешканці Подільського району вдячні за підтримку та допомогу начальнику Одеської обласної військової адміністрації МАКСИМУ МАРЧЕНКУ, а також голові Координаційного Гуманітарного штабу при Одеській ОВА ОЛЕКСІЮ ЧОРНОМУ !!!