Привітали з 85-річним ювілеєм

Дата: 09.08.2022 14:11

09 серпня 2022 року своє 85-річчя святкує Марія Іванівна Сакал, жителька села Вишневе. Привітати ювілярку з цією святковою подією до її дому завітали Любашівський селищний голова Геннадій Павлов та голова ради ветеранів Галина Слободзян.

Багато випробувань та горя довелося пережити цій жінці. За своє життя і напрацювалась, і набідувалась, і зазнала материнського і подружнього щастя, На жаль, на схилі років осталась зовсім одна, діти трагічно пішли з життя один за одним. Ще є рідні та близькі, але вони далеко і війна роз’єднала родини.

Марія Іванівна ніколи не сиділа без роботи і зараз, не дивлячись на свій поважний вік порається і на городі, і по господарству

Вітаючи ювілярку, гості побажали їй міцного здоров'я, довголіття, підтримки і допомоги від рідних і близьких, щастя та всіх життєвих гараздів. Водночас Марія Іванівна подякувала усім за увагу,турботу та вітання.