Дата: 10.08.2022 13:21

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов разом із начальником відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Олександром Байраком проінспектував хід виконання робіт з облаштування укриттів у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей" смт. Любашівка.

Не дивлячись на відпустки, вчителі все ж приходять на роботу: підготувати навчальні класи, прибрати територію навчальних закладів, підготуватись до нового навчального року в умовах війни, зареєструватись на різних он-лайн платформах для покращення освітнього процесу, відпрацювати евакуацію дітей до укриттів у випадку сигналу «Повітряна тривога».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису