Привітали з поважним ювілеєм

Дата: 10.08.2022 14:20

Незважаючи, що в країні війна, в Любашівській громаді зберігається добра традиція - вітати довгожителів з ювілейними датами, адже однією з головних цінностей громади є наші люди, особливо ті, які досягли поважного віку.

10 серпня 2022 року своє 85-річчя святкує Ангеліна Трохимівна Сергієнко, жителька селища Любашівка. Привітати ювілярку з цією святковою подією до її дому завітали Любашівський селищний голова Геннадій Павлов та голова ради ветеранів Галина Слободзян.

Гості привітали ювілярку квітами і подарунками, побажали міцного здоров’я, мирного неба, довгих років життя, турботи і уваги  з боку близьких людей та всіх життєвих гараздів.

Ангеліна Трохимівна зустріла гостей у бадьорому настрої, з радістю прийняла подарунки та дякувала за увагу та вітання.