Дата: 12.08.2022 11:15

УВАГА !!!
Відповідно до розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації МАКСИМА МАРЧЕНКА від 10.08.2022 № 468/А-2022:
Дозволено пересування працівників і сільськогосподарської техніки дорогами загального користування і польовими шляхами без обмежень руху та їх роботи на полях під час проведення комплексу польових робіт на території відповідного району, у тому числі, під час дії комендантської години (цілодобово), для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, залучених до виконання весняно-літніх та осінньо-зимових польових робіт.