Дата: 15.08.2022 10:13

За сприяння Любашівського селищного голови Геннадія ПАВЛОВА Любашівська команда «Любава» 13 серпня 2022 року прийняла участь у півфіналі Одеської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Одеської області в Великомихайлівській селищній територіальній громаді.

До змагань допущені команди  4 найсильніших команди півночі Одеської обл.- Березівська ТГ, Куяльницька ТГ, Любашівська ТГ та Великомихайлівська ТГ.

Рівень підготовки команд вражаючий! Матчі обслуговував арбітр федерації волейболу Одеської обл.- Єлькін Максим. Зігравши по коловій системі виявили переможців – 1 місце Березівська ТГ, 2 місце за Куяльницькою ТГ, 3 місце за Любашівськими волейболістами, Кращим гравцем був визнаний Дмитро  Остюченко,  який був нагороджений обласною грамотою за участь в Обласних  півфінальних змагання з волейболу серед чоловічих команд сільських та селищних громад.

Всі матчі видалися видовищними та цікавими. Кубком нагороджено переможців,грамотами відзначено команди-учасниці та кращих гравців, а суддю подякою за якісний арбітраж!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису