Гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території Любашівської громади

Дата: 15.08.2022 12:29

За сприяння Одеського обласного та Подільського районних координаційних гуманітарних штабів внутрішньо переміщені особи які проживають на території Любашівської селищної територіальної громади постійно, раз в місяць отримують допомогу.

Щоранку в Любашівській селищній раді починається активна робота гуманітарного штабу та працівниками КУ «Центру надання соціальних послуг» видаються продуктові набори внутрішньо переміщеним особам,.які прибули до Любашівської громади з регіонів, де ведуться активні бойові дії.

Цього разу продуктова допомога надійшла від Подільського районного  координаційного гуманітарного штабу, від міжнародної некомерційної організації World Central Kitchen та побутова хімія і предмети гігієни від волонтера Романа Монтецького.

З благодійною некомерційною міжнародною організацією World Central Kitchen, за сприяння Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, налагоджені постійні партнерські відносини,  що і дає можливість регулярно підтримувати людей, які вимушено залишилися без житла та коштів до існування.

В переліку продуктів, що входять до кожного набору є борошно, макаронні вироби, олія, консерви, супові набори, цукор тощо. Також кожен набор доповнюють сіткою фруктів, пакетом з побутовою хімією і предметами гігієни.

Фото без описуФото без описуФото без опису