Любашівська лікарня отримала генератор для резервного автономного електроживлення

Дата: 16.08.2022 14:08

Протягом поточного року, за дорученням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова керівники структурних підрозділів селищної ради проводять моніторинг споживання енергоресурсів підпорядкованих установ та підприємств громади, з метою  впровадження енергозберігаючих технологій.

Першими, хто почав працювати в даному напрямку, це керівник відділу охорони здоров’я селищної ради разом з генеральним директором комунального некомерційного підприємства "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради.

У рамках співпраці Любашівської селищної ради з Project HOPE (Сполучені Штати Америки) Любашівська громада перша з 24 лікарень в Україні, обраних даною кампанією для допомоги, отримала для Любашівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування новий потужний генератор.

Лікувальний заклад має в наявності менш потужний генератор, який не може забезпечити в повному обсязі альтернативним живленням потреби лікарні. Новий генератор у сьогоднішніх умовах вкрай важливий та зможе забезпечувати безперебійним живленням лікарняні корпуса для можливості надання медичної допомоги всім, хто її потребує» – повідомив Любашівський селищний голова Геннадій Павлов.

Представники Project HOPE Caine A. Cortellino та Maryna Zabgaieva   обговорили з керівництвом громади та лікарні можливі шляхи подальшої співпраці та майбутні проекти щодо покращення роботи медичного закладу громади.

ДЯКУЄМО міжнародній гуманітарній організації Project HОPE за підтримку Любашівської громади!