Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко відвідав Любашівську міську лікарню.

Дата: 17.08.2022 15:02

Керівник району оглянув територію частини та приміщення, ознайомився з роботою лікарні в умовах воєнного стану та прийомом та лікуванням хворих громади та внутрішньо переміщених осіб.
Окремо очільник району зупинився на огляді укриття та ремонтних роботах, які там проводяться. Адміністрація та колектив лікарні активно працюють над тим, щоб створити в сховищі комфортні умови для лікування хворих та навіть проведення операцій. Укриття оснащене водою, продуктами, ліжками та великим запасом медикаментів.
У розмові із головним лікарем обговорили матеріально-технічну базу, а також низку проблемних питань, які потребують вирішення.