В Одеському регіоні запрацювала Комунікаційна податкова платформа

Дата: 18.08.2022 09:11

Податківці Одещини зацікавлені в оперативній комунікації з бізнесом. Саме тому, в Головному управлінні ДПС в Одеській області запроваджено новий формат роботи – Комунікаційна податкова платформа.

Головна мета даної платформи – якісна та оперативна комунікація з представниками інститутів громадянського суспільства та бізнес – асоціацій з метою визначення системних проблемних питань в діалозі з податковою та їх оперативне вирішення.

Для зв’язку з учасниками платформи створено окрему поштову скриньку od.ikc@tax.gov.ua на яку можна надсилати ваші звернення. Після отримання листа, з вами оперативно зв’яжеться координатор платформи для визначення формату відповіді та, за необхідності, дати проведення зустрічі з відповідальними особами профільних структурних підрозділів Головного управління ДПС в Одеській області.

Долучайтеся до Комунікаційної податкової платформи та отримайте необхідну інформаційну підтримку.

Разом до перемоги!