В зв’язку з військовим станом забороняється відвідувати лісові насадження

Дата: 19.08.2022 13:03

Увага!

Під час воєнного стану в Одеській області розпорядженням начальника Одеської військової адміністрації Максима Марченка, відвідувати ліси, лісопосадки цивільним особам взагалі суворо ЗАБОРОНЕНО! За винятком працівників лісових господарств та службових осіб і транспорту Збройних Сил України та прикордонників.

Любашівська селищна рада попереджає, що тимчасово, на час дії воєнного стану, призупиняє видачу дозволів на розчистку та збирання сухостійного гілля в лісополосах.

Тому, на теперішній час беде надаватися дозвіл на розчистку узбіччя дороги від порослі на території Любашівської селищної територіальної громади.

Почастішали також випадки, коли не сухі дерева вирізаються, а здорові, зелені і явно не на дрова вони ріжуться, а під промислову деревину і все це відбувається під час війни, коли одні захищають країну, а інші вирізають і знищують її природні надбання!

Також нагадуємо, що протягом пожежонебезпечного періоду забороняється розведення багать та спалення сухостою!