Гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території Любашівської громади

Дата: 25.08.2022 10:02

Любашівська селищна рада налагодила тісну і результативну співпрацю з міжнародною некомерційною організацією World Central Kitchen з метою підтримки внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади.

23 серпня 2022 року проведено видачу продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам та жителям Агафіївського, Сергієвського та Новокарбівського старостатів від міжнародної некомерційної організації World Central Kitchen.

Видача гуманітарної допомоги проводилась за попередньо поданими заявками від старостатів.