Привітання з Днем підприємця

Дата: 04.09.2022 07:46

Шановні підприємці Любашівської селищної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем підприємця!

У цей святковий день висловлюю подяку усім ініціативним, наполегливим та енергійним людям Любашівщини й, безперечно, членам їх сімей, які, не дивлячись на складний час, не зупинили свою діяльність а продовжують розвивати свою справу.

В умовах активної агресії рф в Україні, в Любашівській громаді багато підприємців намагаються бути корисними, не згорнули свою діяльність, вчасно платять податки, допомагають Збройним Силам України, внутрішньо переміщеним особам.

Сьогодні кожна сплачена гривня податку - це вуличне освітлення, вчасно закуплені медикаменти, справна водомережа,  вчасно вивезене сміття, це опалення у школах і дитсадках, це зарплати лікарів, вчителів, працівників сфери соцзахисту, житлово-комунального господарства, пожежників, правоохоронців. Це забезпеченість пальним екстрених служб. Це можливість придбати необхідне для захисту громади та допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Продовжуючи свою звичну роботу – ви допомагаєте громаді!

Бажаю натхнення, терпіння, рішучості і сміливості, нових досягнень!

Разом – ми сила!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ