Керівником громади були надані доручення та визначені основні завдання до виконання на наступний тиждень.

Дата: 06.09.2022 09:25

05 вересня 2022 року під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова проведена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів селищної ради та начальниками комунальних установ.

О 09.00 год. долучилися до загальноукраїнської хвилини мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, в тому числі земляків, які віддали життя за територіальну цілісність та незалежність України.

Під час наради, традиційно, керівники звітували про проведену роботу своїх підрозділів за тиждень. Зокрема про особливості роботи навчально-виховних закладів в умовах воєнного стану, про роботу з внутрішньо-переміщеними особами та соціально-незахищеними верствами населення громади, про благоустрій, організацію енергозберігаючих заходів в установах громади,  стан надходжень до бюджету селищної ради, щодо оформлення земельних ділянок, сплати заборгованості та сплати податків, сплати за землю.

За результатами розгляду питань надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.