Гуманітарна допомога для жителів Любашівської громади

Дата: 07.09.2022 13:40

За ініціативи Любашівського селищного голови Геннадія Павлова налагоджено співпрацю з міжнародними організаціями, волонтерами та волонтерськими організаціями по забезпеченню гуманітарною допомогою внутрішньо переміщених осіб та інших верств населення, які її потребують.

Цього тижня надійшла гуманітарна допомога від Благодійного Фонду «Миколаїв – це Україна», волонтери даної організації самі видавали допомогу всім нужденним, особам похилого віку, особам з інвалідністю в порядку живої черги. Також записували жителів громади, яким не вистачило, на отримання допомоги під час наступного завозу.

Так як матеріальний стан багатьох зараз не дуже гарний, така допомога в період воєнного стану дуже доречна.

Любашівська селищна рада ще раз інформує, що ніякої участі у розподілі гуманітарної допомоги працівники селищної ради не приймають, окрім видачі внутрішньо переміщеним особам від Гуманітарного штабу. Надається лише приміщення для розподілу та допомагають працівники селищної ради реєструвати осіб, які прийшли її отримати.

Люди часто скаржаться, що продуктові набори не однакові, але вони формуються та пакуються волонтерами та організаціями які її надають і склад пакунків змінювати категорично не дозволяється.

Від імені мешканців Любашівської громади широ дякуємо волонтерам Благодійного Фонду «Миколаїв – це Україна» за надану гуманітарну допомогу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.