Привітання з Днем працівників газової тa нафтопереробної промисловості

Дата: 09.09.2022 15:38

Шановні працівники газової тa нафтопереробної промисловості Любашівської селищної територіальної громади!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Від вашого професіоналізму та самовідданої праці залежить стабільне та безперебійне забезпечення природнім газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей громади. Своєю щоденною працею ви не лише стабільно забезпечуєте функціонування всіх споживачів, контролюєте безпеку використання природного газу, а й вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде тепло і затишно.

Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення, а повага колег та клієнтів дарує радість. Терпіння вам у роботі, професіоналізму, вдячних споживачів, затишку і добробуту у родинах.

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ