В Любашівській громаді родини військових отримують допомогу

Дата: 12.09.2022 13:45

В Україні йде війна і щодня заради нашого спокою ризикують своїм життям і здоров’ям військовослужбовці Збройних Сил України. На жаль, багато з них заплатили за це найвищу ціну - життя. Важливим напрямком роботи Любашівської селищної ради стала соціальна підтримка сімей військовослужбовців, які хоробро захищають нашу країну, та сімей загиблих захисників України.

08 вересня 2022 року продуктові набори отримали 27 родин військовослужбовців Збройних Сил України Кричунівського старостату та 96 родин Бобрицького  старостату від міжнародної некомерційної організації World Central Kitchen.

Поки видавалась гуманітарна допомога, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов спілкувався з дружинами, матерями та сім’ями військовослужбовців щоб допомогти вирішити соціальні, медичні чи інші побутові проблеми.

Дякуємо World Central Kitchen за надану Любашівській громаді гуманітарну допомогу!

Разом до Перемоги!