У старостатах Любашівської селищної ради проводиться робота з жителями, які використовують земельні ділянки комунальної власності для городництва,  але не сплачують орендну плат

Дата: 14.09.2022 15:26

За дорученням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова у старостатах Любашівської селищної ради проводиться робота з жителями, які використовують земельні ділянки комунальної власності для городництва,  але не сплачують орендну плату.

Жителі Сергіївського старостату пишуть заяви на оренду землі (городництво) для оформлення відповідних документів та узгодження сплати за користування даними земельними ділянками, а також заяви для надання дозволу на розчищення лісосмуги.