Виробнича нарада в Троїцькому старостаті

Дата: 19.09.2022 09:54

15 вересня 2022 року, під час робочої поїздки до Троїцького  старостату Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів виробничу нараду з старостою та працівниками селищної ради, обговорили напрямки роботи щодо покращення благоустрою, підтримки внутрішньо переміщених осіб та родин військовослужбовців, зокрема щодо забезпечення дровами,  впровадження енергозберігаючих технологій, планування на наступний фінансовий рік об’єктів, які потребують ремонту тощо.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов вручив Подяки Любашівської селищної ради підприємцям Троїцького старостату за надання всебічної допомоги Збройним Силам України, патріотизм, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята – Дня підприємця.