Для покращення медичних послуг населення Іванівського старостату підвели воду та заготовляють дрова

Дата: 20.09.2022 14:55

Нещодавно, Любашівський селищний голова зробив подарунок на прохання завідуючої ФАПом села Антонівка Ляшок Галини Євгенівни -  було придбано та подаровано бензопилу для заготівлі дров.

Ця незамінна річ стане в нагоді при ліквідації аварійних дерев та заготівлі дров у співпраці з КУ «Зеленбуд», якими зараз активно займається підприємство. Також в селі Антонівка працівники КУ «Джерело Комунсервіс» завершили роботи та  приєднали ФАП до централізованого водопостачання.

Ляшок Галина Євгенівна вже 53 роки працює та обслуговує жителів навколишніх сіл Іванівського старостату, будь якої погоди на скутері, велосипеді або пішки, тому що молоді спеціалісти, на жаль, не хочуть залишатися в селі.