Засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення заходів до Дня селища Любашівка

Дата: 20.09.2022 15:23

Сьогодні, під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова проведено засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення заходів до Дня селища Любашівка.

Одноголосно вирішили, що цього року через війну гучні святкування не будуть проводитися. Запропонували відділу культури та туризму Любашівської селищної ради підготувати тематичні відео-ролики, присвячені заснуванню Любашівки які будуть розміщені на Інтернет-ресурсах та інші заходи без масового скупчення людей.

Від  Любашівського селищного голови Геннадія Павлова надійшла пропозиція яка буде винесена на розгляд виконавчого комітету Любашівської селищної ради щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Любашівської громади» (посмертно) членам сімей загиблих військовослужбовців в період АТО/ООС та російсько-української війни до Дня селища Любашівка. Всі присутні підтримали пропозицію, урочисте нагородження вирішено провести 14 жовтня 2022 року до Дня захисника України.