Привітання з храмовим святом Різдвом Пресвятої Богородиці та ювілейною 230-ю річницею заснування села Бобрик Другий

Дата: 21.09.2022 09:40

21 вересня День села Бобрик Другий

Шановні жителі Бобрицького старостинського округу !

Прийміть найщиріші вітання з храмовим святом Різдвом Пресвятої Богородиці та ювілейною 230-ю річницею заснування села Бобрик Другий!

День народження села - завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято об’єднує усіх, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості до родичів та друзів.

Успіх і процвітання кожного населеного пункту - це результат спільної праці багатьох людей різних професій та спеціальностей, всіх, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у стабільний соціально-економічний розвиток Бобрицького старостату у складі Любашівської громади.

Бажаю вам, перш за все, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Божого вам благословення!

Зі святом!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ