22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави

Дата: 21.09.2022 16:51

22 вересня День партизанської слави

Щороку 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави.

У цей день ми висловлюємо вдячність всім оборонцям рідної землі та вшановуємо світлу пам'ять полеглих у жорстоких боях Другої світової війни.

Внесок партизанських формувань в загальну перемогу людства над нацизмом просто неоціненний. Сторінки партизанської війни дають нам можливість зрозуміти тайну духовної величі українського народу, який у грізний час із зброєю в руках піднявся на захист своєї землі.

Кожна людина має усвідомлювати цей факт, віддавати належне тим мільйонам наших предків, які ратною звитягою створили передумови для існування суверенної, територіально цілісної Української держави.

Бажаю вам, дорогі ветерани, щастя, здоров’я, любові близьких та рідних, мирного безхмарного неба, довгих років життя.

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ