Гуманітарна допомога в Агафіївському старостаті

Дата: 28.09.2022 11:55

27 вересня 2022 року   жителі Агафіївського старостинського округу, за попередньо поданими заявками до старостату та внутрішньо переміщені особи, отримали продуктові набори від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (UN World Food Program)

Секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк повідомила присутніх громадян про порядок отримання та розподіл гуманітарної допомоги різним верствам населення, поспілкувалась з сім’ями військовослужбовців та жителями села щодо надання  їм допомоги у вирішенні соціальних, медичних та інших побутових проблем.

Любашівська селищна рада висловлює щиру вдячність волонтерам благодійних організацій "100 відсотків життя. Одеса", «Рука допомоги» та UN World Food Program за отриману допомогу.