Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 29.09.2022 16:54

Шановні бібліотекарі Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

З перших днів війни бібліотеки Любашівської громади стали осередками волонтерської діяльності, плели маскувальні сітки, допомагали готувати їжу для захисників, працювали на складах гуманітарної допомоги. І при цьому не забували і про інформаційний фронт, приймали відвідувачів, видавали книги, проводили просвітницькі заходи, тренінги та інші заходи. На базі Любашівської публічної бібліотеки створено Волонтерську організацію «Архангела Михаїла» та відкрито благодійний рахунок для збору коштів для допомоги військових та внутрішньо переміщених осіб.

Бажаю всім працівникам бібліотек щастя, здоров’я, оптимізму, нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай Ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ