Привітання з Днем працівника освіти

Дата: 30.09.2022 10:33

Шановні освітяни Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом - Днем працівника освіти!

Традиційно у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти.

Ми живемо у час стрімких змін: невпинно здійснюється модернізація освіти, впроваджуються нові освітні технології. Але при цьому завжди залишається незмінною велика роль Вчителя, наставника та керівника.

Усупереч перешкодам і викликам військового стану ви міцно тримаєте освітянський стрій - навчаєте нові покоління, впроваджуєте зміни в освіті, впливаєте на суспільство, вносите визначальний вклад у розвиток України. Ваша робота завжди матиме виняткову важливість. Адже саме на вас покладено велику місію - виховувати свідомих і відповідальних громадян, справжніх патріотів, які цінують свободу та всім серцем і душею люблять рідну землю.

У день професійного свята, бажаю Вам, дорогі освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги та подальших успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, творчої енергії та людської поваги.

Зі святом!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ