Проведено засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ради

Дата: 03.10.2022 09:54

29 вересня 2022, відбулось засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ради під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталі Бобошко.

В роботі засідання, крім членів виконкому, взяли участь начальники управлінь та відділів селищної ради, а також керівники підприємств і організацій, старости старостинських округів.

У ході засідання було обговорено низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади, зокрема: про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради  від 16.11.2021 року № 3643 «Про бюджет Любашівської селищної територіальної громади на 2022 рік», про внесення змін до положення про Порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам, які мешкають на території Любашівської селищної ради, про надання матеріальної допомоги, виділення матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули на війні, захищаючи нашу незалежність, ряд питань стосовно захисту прав дітей, внесені зміни до рішення виконавчого комітету Любашівської селищної   ради від 08 квітня 2021 року № 52  «Про утворення Комісії з  питань захисту  прав  дитини  при  виконавчому  комітеті  Любашівської селищної  ради», внесені зміни до рішення виконавчого комітету Любашівської селищної  ради від 14 липня 2021 року № 148 «Про утворення місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку  малих групових будинків  та забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», про надання дозволу на укладання угоди щодо добровільного внесення плати за фактичне користування земельними ділянками.

Начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Любашівської селищної ради Оксана Дехтяренко поінформувала членів виконкому та старост, що Любашівська селищна рада, співпрацюючи з командою Feodail.Online отримала аудит земель однієї з колишньої Бобрицької сільської ради, який дозволить побачити на карті прогалини у земельному банку громади, які можуть приносити кошти, та сприятиме ефективному використанню земельного банку громади. Поінформувала присутніх та звернулась з проханням поінформувати сільгоспвиробників на місцях, що Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний сервіс і запит на бронювання працівників військовозобов’язаних тепер можна подати через електронний кабінет.