У Міжнародний день людей похилого віку відвідали Будинок Милосердя

Дата: 03.10.2022 10:46

За дорученням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку директор комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Тетяна Павлова та начальник відділу з питань соціальної політики Світлана Чолак відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, який знаходиться в смт Зеленогірське та де проживають особи похилого віку та особи з інвалідністю. які потребують постійного стороннього догляду та обслуговування.

Для мешканців відділення та трудового колективу установи були привезені подарунки, продуктові набори, солодощі, необхідні засоби особистої гігієни, а також гості подарували спілкування та увагу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису