Робоча поїздка до Новокарбівського старостату

Дата: 05.10.2022 11:54

За дорученням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова 04 жовтня 2022 року в рамках робочої поїздки до Новокарбівського старостинського округу, заступником селищного голови Віталієм Бровченком та керівниками структурних підрозділів селищної ради проведено прийом громадян.

Начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища селищної ради Оксана Дехтяренко надала місцевим жителям консультації щодо низки земельних питань.

Також було проведено зустріч з сільгоспвиробниками старостинського округу щодо своєчасності та повноти  сплати податків і  зборів (обов’язкових платежів) до бюджету Любашівської селищної територіальної громади та оформлення найманих працівників відповідно до законодавства.