Отримали Подяку від військової частини

Дата: 14.10.2022 09:18

Командир військової частини А2756, полковник Олександр Тимошенко і начальник складу пального та мастильних матеріалів військової частини А2756 Іван Баталін привітали з нагоди 232-ї річниці Дня селища Любашівка усю Любашівську громаду в особі Любашівського селищного голови Геннадія Павлова та подякували жителям Любашівської громади за постійну допомогу Збройним Силам України.

Це Подяка кожному мешканцю Любашівської громади, підприємцям, сільгоспвиробникам, волонтерам, всім хто долучився та долучається до збору коштів та вантажів на підтримку Збройних Сил України.

Нині, як ніколи, потрібна наша згуртованість, взаємодопомога, підтримка й відповідальність!

Разом ми прийдемо до Перемоги!

Слава Україні!