Сезонні роботи з благоустрою

Дата: 20.10.2022 13:38

За дорученням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова працівники КУ "Зеленбуд" кожного дня здійснюють комплексний благоустрій територій громади та забезпечують належний санітарний стан зелених зон.

В осінню пору працівники КУ "Зеленбуд" проводять роботи зі спилювання аварійних дерев, формування крон дерев та кущів, а також вивозять листя і сміття, доглядають за квітниками, викошують траву на вулицях, кладовищах, узбіччях доріг, біля пам’ятників та в інших громадських місцях.

Велике прохання долучатися до спільної справи наведення порядку на своїх подвір’ях, присадибних ділянках та на прилеглих територіях, адже це відповідальна справа кожного з нас!

Дякуємо всім, хто бере участь у заходах з благоустрою!

Фото без описуФото без описуФото без опису