Апаратна нарада

Дата: 24.10.2022 11:36

24 жовтня 2022 року, робочий тиждень в Любашівській селищній раді розпочався з апаратної наради з керівниками структурних підрозділів селищної ради та начальниками комунальних установ під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова.

О 09.00 год. долучилися до загальноукраїнської хвилини мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, в тому числі земляків, які віддали життя за територіальну цілісність та незалежність України.

Під час наради, керівники звітували про проведену роботу своїх підрозділів за тиждень. Обговорили актуальні питання громади які стосувались: сплати податків та фінансування на потреби, що виникли в умовах воєнного стану, підготовки приміщень та пошуку приватного житла для проживання внутрішньо переміщених осіб, підготовки установ та закладів до опалювального сезону, організацію енергозберігаючих заходів в установах громади, забезпечення твердим паливом (дровами) родин військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб, придбання житла для дітей-сиріт, стан надходжень до бюджету селищної ради, сплати податків та інші.

Нарада була конструктивною і змістовною, усі отримали чіткі орієнтири для подальшої діяльності в обговорених напрямках, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису