Любашівську громаду знову сколихнула трагічна звістка

Дата: 25.10.2022 09:06

Любашівську громаду знову сколихнула трагічна звістка. На фронті на Херсонському напрямку, під час виконання бойового завдання, загинув наш земляк, житель Любашівки - Назаренко Василь Васильович, йому було 34 роки.

Любашівська селищна рада, разом з усіма жителями громади, висловлює щирі співчуття рідним і близьким Герою України з приводу непоправної втрати. Словами важко загоїти у серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини - велике горе та випробування. Їх імена назавжди залишиться у пам’яті нашого народу.

Про час і місце поховання Василя Назаренка буде повідомлено додатково

Вічна слава і пам'ять нашому Герою!