День працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначили в Любашівській громаді.

Дата: 09.11.2022 13:33

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, який щорічно відзначають 9 листопада.

З найщирішими вітаннями та найкращими побажаннями до працівників культури звернулись Любашівський селищний голова Геннадій Павлов,  начальник відділу культури і туризму Любашівської селищної ради Анатолій Крячик, директор КЗ "Центр культури і дозвілля" Любашівської селищної ради Василь Яремчук,  привітали творчих та талановитих представників нашої громади з професійним святом.

Любашівський селищний голова подякував всім працівникам культури за небайдужість та активну життєву позицію. «З перших днів війни кожен з Вас намагався бути корисним, змінивши святкові виступи та концерти на волонтерство, ставши швачками, кухарями,, майстрами з плетіння маскувальних сіток, виконуючи різні  суспільно корисні роботи, активно підтримуючи наших захисників - зазначив Геннадій Павлов. Подякував за те, що не забувають працівники культури і про творчість, організовуючи благодійні концерти для підтримки Збройних Сил України та онлайн-заходи щодо популяризації кращих традицій народного мистецтва. Побажав усім передусім миру, достатку та щоб ми всі разом якнайшвидше відсвяткували Перемогу.

З нагоди професійного свята кращі працівники культури та аматори народного мистецтва були відзначені Подяками Любашівської селищної ради, Грамотами Одеської обласної державної адміністрації та Грамотами відділу культури і туризму Любашівської селищної ради, КЗ "Центр культури і дозвілля" Любашівської селищної ради за їх сумлінну та віддану працю.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису