Дата: 17.11.2022 11:03

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

На ваші численні дзвінки та звернення стосовно вимкнення світла надаємо інформацію.

Вимкнення відбуваються не планові, а аварійні (екстрені), графік вимкнень відсутній, Любашівська селищна рада не має впливу на Укренерго.

З 16 листопада 2022 року, за розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області відбуваються аварійні (екстрені) відключення світла, є населені пункти в Одеській області, які вже більше 20 годин без світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.

Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють.

Для вирішення питання Любашівська селищна рада повідомляє про ситуацію з енергопостачанням до Одеської обласної та Подільської районної військових адміністрацій.

У зв'язку з критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів потрібно бути готовими до тривалих відключень електроенергії .

Якщо відсутність світла затягнеться надовго, свічки - не допоможуть, тому радимо запастися іншими приладами живлення.