Привітання Любашівського селищного голови Геннадія Павлова з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 09:02

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Відзначення цього дня відбудеться, на жаль, в умовах війни. Євромайдан 2013 року був першим переможним боєм великої війни, тому гаслом цього року буде: "Вистояли на Майдані – переможемо у війні".

У світі немає більш волелюбного народу, як український, якому довелось не одне століття виборювати право жити у вільній і незалежній державі. Боротись за споконвічні цінності - Гідність і Свободу, довелось під час Майдану 2013-2014 років, під час російської агресії на сході України з 2014 року та під час війни російської федерації проти України в 2022 році.

Ці події пов’язані справжнім духом єднання, взаємодопомоги, жертовності та любові до ближніх, вони змусили кожного з нас переосмислити своє життя і зрозуміти, що свобода, демократія, національна гідність, прагнення до волі і кращого життя - це ті ідеали, заради яких варто боротись. Українці захищають своє, рідне, вони боронять власний вибір, майбутнє своїх дітей і наступних поколінь. Проте, на жаль, відстоювання власної Свободи та Гідності коштувало Україні багатьох життів патріотів.

У цей день вшануймо пам’ять всіх, хто захищав та захищає нашу державу, відстоює права українців та незалежність нашої держави.

Бажаю всім мужності, терпіння і щоб на українській землі якнайшвидше наступив мир.

Будьте гідними та вільними громадянами України.

Слава Україні!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ